Používáním webu rpkservis.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Šroubové kompresory

Šroubové kompresory jsou stroje na výrobu stlačeného vzduchu. K stlačení vzduchu dochází v šroubovém bloku, kde při otáčení rotorů dochází k zmenšováním párových komůrek mezi šroubovými zuby. Kompresor pracuje s vestavěným tlakovým poměrem, který nelze měnit.

Šroubové kompresory se dělí na mazané a bezmazné. U mazaných kompresorů se olej používá především na odvod tepla ze stlačeného média a dále na mazání stroje. Bezmazné kompresory produkují 100% bez-olejový vzduch. (nedochází ke kontaktu nasátého vzduchu s olejem) Pro vyšší účinnost stláčení mohou být bezmazné kompresory vybaveny vstřikem chladicí kapaliny.

 

Kompresory Gardner Denver - ESM

Mazané stacionární šroubové kompresory s el. příkonem od 2 do 290kW, regulace zatíženo - odlehčeno. Možnost chlazení vzduchem i vodou. Kompresory jsou vybaveny elektronickým řídícím systémem. Možnost objednání kompaktní verze s integrovaným sušičem stlačeného vzduchu, filtrací, na vzdušníku. Maximální provozní tlak 13,0 Bar.

 

Kompresory Gardner Denver - VS

Mazané stacionární šroubové kompresory s el. příkonem od 7 do 290kW, variabilní regulace změnou otáček rotoru. Možnost chlazení vzduchem i vodou. Kompresory jsou vybaveny frekvenčním měničem a elektronickým řídícím systémem. Možnost objednání kompaktní verze s integrovaným sušičem stlačeného vzduchu, filtrací, případně na vzdušníku.

 

Kompresory Gardner Denver - Enviro Aire

Bezmazné stacionární šroubové kompresory s el. příkonem od 15 do 37kW s vodním vstřikem, regulace zatíženo - odlehčeno. chlazení vzduchem. Kompresory jsou vybaveny elektronickým řídícím systémem.  Maximální provozní tlak 10,0 Bar.

 

Kompresory Gardner Denver - Enviro Aire VS

Bezmazné stacionární šroubové kompresory s el. příkonem od 15 do 110kW s vodním vstřikem, variabilní regulace změnou otáček rotoru, chlazení vzduchem. Kompresory jsou vybaveny frekvenčním měničem a elektronickým řídícím systémem.  Maximální provozní tlak 10,0 Bar.

 

Kde nás najdete ?

Kontakt

RPK SERVIS

Sídlo firmy: RPK servis, s.r.o., Kobylí 697, 691 10 Kobylí
+420 774 200 003 info@rpkservis.cz Chcete nás rychle kontaktovat?

Chcete-li nám zaslat nějaký dotaz nebo poptávku po našich službách, vyplňte zde připravený poptávkový formulář.

Aktuality

Zatím nebyla vložena žádná aktualita.